Єгипет прирівняє посягання на свободу віросповідання до кримінальних злочинів

  Уряд Єгипту запровадить закони, які прирівнюють напади на місця богослужінь і посягання на свободу віросповідання до кримінальних злочинів. Про це заявив міністр юстиції країни після екстреного засідання кабінету міністрів.

  Нагадаємо, напередодні 12-ро людей загинули, понад дві сотні зазнали поранень під час сутичок християн та ісламістів у Каїрі. Мусульмани підпалили одну з коптських церков. Вони наполягали, що християни силою утримують у себе жінку, яка одружилася з мусульманином і тепер бажає прийняти іслам. Обидві сторони конфлікту перейшли від слів та погроз до бійок. Люди кидали каміння та пляшки з запалювальною сумішшю. Солдати та поліція застосували сльозогінний газ, щоб припинити сутички. Перед військовим трибуналом за участь у заворушеннях постануть понад 190 осіб.

  Мохамед Ель Гінді, міністр юстиції Єгипту: "Уряд Єгипту залізним кулаком вдарить по тих, хто загрожує безпеці країни. Ми запровадимо закони, що прирівнюють напади на місця богослужінь до кримінальних злочинів, і зробимо усе можливе, щоби попередити подальші міжрелігійні сутички".

  Попередній матеріал
  У Мехіко протестують проти неефективної війни з наркомафією
  Наступний матеріал
  У Макіївці на Донеччині стоїть єдиний в Україні пам`ятник дітям-донорам
  Теги: