Єгипет обирає президента

  У країні розпочався другий тур голосування. Громадяни країни визначать, хто стане першим лідером держави після Хосні Мубарака, поваленого торік. Волевиявлення триватиме два дні.

  Боротьба точиться - між двома кандидатами. Це - представник ісламістського руху "Брати-мусульмани" Мохаммед Мурсі та екс-прем`єр епохи Мубарака - Ахмед Шафік. Політичні оглядачі зазначають: проти кандидатів - виступає значна частина населення. Тож після оголошення результатів  - ймовірні масові протести. Мурсі - закидають популізм та підкуп виборців перед першим туром. Шафіка  - критикують за співпрацю з колишнім  режимом. Втім, Верховний суд Єгипту вирішив, попри це Шафік може балотуватися у чільники держави.

  Ахмед Омар, місцевий мешканець: "Для мене це - вибір не між  Шафіком та Мурсі, і навіть не між ісламістами та рештками старого режиму. Зараз ми вирішуємо - буде чи ні у нас наступна революція. На парламентських виборах я голосував за Братів-Мусульман, але коли ми вийшли на вулиці з протестами - ця політична сила назвала нас зловмисниками. Тож великої любові до цієї партії - натепер я не відчуваю. Але альтернативи немає, тож віддам свій голос за їхнього кандидата".

  Мохаммед Фохмі, місцевий мешканець: "Ми хочемо безпеки та надії. Прагнемо економічної та соціальної стабільності, і не лише для привілейованих верств населення, а й для робітників. Тож хто б не прийшов до влади після виборів - ми очікуємо від нього тяжкої праці на благо країни".   

  Попередній матеріал
  Теракт у Пакистані - 26 загиблих
  Наступний матеріал
  Євро-2012. У Польщі готуються до фінальних матчів групи А
  Теги: