Єгипет готується до Дня гніву

  До Дня гніву готується Єгипет. По усій країні - опозиція проведе масові демонстрації проти так званої Конституційної декларації - документу, що наділяє чинного президента Мурсі винятковими повноваженнями. Зокрема, забороняє оскаржувати рішення глави держави у суді.
  Президентські укази - викликали у країні хвилю заворушень. Вони не вщухають вже кілька днів. У центрі столиці - активісти облаштували наметове містечко. Цієї ночі там знову спалахнуло кілька сутичок з поліцією. Опозиціонери - об`єдналися у єдиний Фронт порятунку Батьківщини і заявили, що відмовляються від будь-якого діалогу з владою, допоки Мурсі не скасує своїх нових повноважень. Правозахисники звинуватили президента у спробі запровадити диктатуру і назвали його новим фараоном. Між тим, світова спільнота закликає Єгипет до мирного вирішення політичної кризи. З відповідною заявою виступив, зокрема, Білий Дім.  

  Джей Карні, речник Білого Дому: "Ми висловлюємо занепокоєння рішенням, ухваленим єгипетським президентом 22 листопада. США зацікавлені у розвитку демократії у Єгипті, і цей інтерес співпадає з бажаннями єгипетського народу, висловленими під час революції. Уряд Єгипту має дослухатися до вимог людей і мирно вирішити нинішню політичну кризу у державі".
  Попередній матеріал
  Золоті мініатюри створює вінницький "лівша" [відео]
  Наступний матеріал
  Різдвяний ярмарок відкрився у німецькому Гамбурзі
  Теги: