Єдиний у світі таджицький чайний салон закрили в Берліні

  Єдиний у світі таджицький чайний салон - закрили в Берліні. Відсьогодні Пруський палац, у якому розташований цей салон - на реставрації.

  Чайхану в Берліні відкрили ще в 74-тому. В інтер`єрі - дотрималися традиційного антуражу. У салоні вистелена килимами підлога, колони з сандалового дерева, багато подушок і самовари. Багато берлінців любили салон за незвичні правила тут, як і всюди на сході, потрібно знімати взуття при вході, а сидіти просто на підлозі. Минулого тижня всі 60 місць у чайхані були зайняті. Місцеві мешканці поспішали завітати до улюбленого закладу востаннє. Адже чи відкриється він знову і коли - поки що невідомо.

  Карола Чинарі, менеджер чайного салону: "Наш заклад унікальний. Тут дуже гарний інтер`єр, люди почуваються комфортно. Ми навіть ніколи не рекламувалися - про нас розповідають один одному і в залі завжди повно відвідувачів".

  Калина Димзак, відвідувачка: "Я ходжу сюди 30 років, відтоді як переїхала до Берліна. Мені тут завжди дуже подобалося, і зараз сумно, що цього салону більше не буде".

  Попередній матеріал
  Масовий страйк держслужбовців у Греції
  Наступний матеріал
  Курортний сезон у Євпаторії відкрили Cвятом Чебурека
  Теги: