Японський ресторан готує різдвяні тістечка для тварин

  Різдвяний сезон для тварин розпочав один з японських ресторанів. Для чотирилапих клієнтів місцевий шеф-кухар готує особливі тістечка.

  Для приготування наїдків використовують лише продукти, безпечні для тварин. Звичайне пшеничне борошно замінюють на борошно з полби, яке є менш подразливим для шлунку тварин. До того ж, не використовують шоколад та алкоголь. За словами власників, вони вже отримали замовлення на, щонайменше, сімдесят тістечок. Також кожен охочий може відвідати ресторан із своїм улубленцем. Вартість однієї порції різдвяних собачих тістечок - трохи більше сімдесяти доларів.

  Наохіко Нагатані, шеф-кухар: "Усе залежить від того, наскільки сильно власник любить свого собаку. Але я не раджу щодня годувати його тістечками, адже невдовзі він може погладшати. Різдво буває лише раз на рік, тож у цей період можна влаштувати свято й улюбленцю".

  Акіко Учіда, власниця собаки: "Ми удвох покуштували тістечко, сфотографувалися та знялися на відео. Але, гадаю, мені тістечко сподобалося більше, ніж собаці".

  Попередній матеріал
  Черкаський ентузіаст створив приватне електронне бюро знахідок [відео]
  Наступний матеріал
  У США запалили центральну ялинку країни
  Теги: