Черкаський ентузіаст створив приватне електронне бюро знахідок [відео]

  Електронне бюро знахідок створили в Черкасах. Про загублену річ інформацію можна знайти в інтернеті, а також подати оголошення про знахідку. Інтернет-сторінку в мережі створив місцевий мешканець, Віктор Дем`яненко. Нині послугами ресурсу вже скористалися майже тисяча користувачів. Вшестеро більше переглянули сторінку.

  Викладач черкаського вишу Віталій Дідук розповідає - одного разу на східцях університету загубив гаманець. Звернутися на сайт місцевого бюро знахідок порадили друзі, бо сам про його існування й не знав.

  Дідук Віталій: "Мені друзі порадили, що є такий ресурс і буквально протягом трьох днів річ мені повернули. Звичайно, було дуже приємно: з одної сторони і здивування, що не часто бувають трапляються добрі люди, які хочуть безкорисно повернути чужі речі".

  Натомість, Олена Кузько опинилася в іншій ситуації – натрапила на чужий мобільний телефон. Дівчина розмістила електронне оголошення про знахідку.

  Олена Кузько: "І через декілька днів буквально власниця написала, і ми домовилися повернуть телефончик, тому що дуже дорога їй річ, цей телефон, там фото маленької дитинки - дуже дякувала вона. Дуже зручний такий сайт, я дуже рада, що допомогла їй".

  Створити спеціальний ресурс в інтернеті задумав Віктор Дем`яненко, коли сам втратив документи. Тоді йому і згадалася радянська сервісна служба "Бюро знахідок". Чоловік створив аналогічну, але в електронному вигляді. 

  Віктор Дем’яненко, керівник проекту "Черкаське бюро знахідок": "На наступний день черкащанин знайшов мої документи і, власне, приніс мені, і без жодної винагороди, не вимагаючи, віддав. Цей вчинок мене дуже вразив і спонукав до створення хоч і віртуального, але бюро знахідок".

  Утримує сайт Віктор – власним коштом. Найчастіше, каже, люди гублять ключі, телефони, документи, гаманці, номерні знаки від авто та навіть домашніх улюбленців.

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Черкаси, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У колишньому шахтарському місті Ланс відкрили філію Лувру
  Наступний матеріал
  Японський ресторан готує різдвяні тістечка для тварин
  Теги: