Японець розробив стиль пересування на чотирьох кінцівках

  Новий рівень любові до тварин продемонстрував японець Кенічі Іто з передмістя Токіо. 29-річний фанат мавп розробив стиль пересування на чотирьох кінцівках і застосовує його у повсякденному житті.
  Спочатку автор мавп`ячої техніки руху - користувався своїм унікальним вмінням лише на спортивних майданчиках. П`ять років тому навіть отримав звання найшвидшого бігуна на чотирьох - за версією книги Гіннеса. Втім,  на досягнутому японець не зупинився. Він вирішив: рухатися по-мавп`ячому - зручно і поза біговою доріжкою. Відтоді пересувається так і містом, і вдома. Мешканці рідного району Кенічі - звикли до сусідства з  людиною-мавпою і вважають його місцевою цікавинкою.

  Кенічі Іто, винахідник мавп`ячої техніки руху: "Мої обличчя та фігура дещо нагадують мавп`ячі. І в дитинстві мене за це завжди дражнили. Але я не ображався - адже дійсно люблю цих тварин. Зрештою вирішив перейняти їхній стиль руху і почуваюся дуже комфортно. Звісно, біг на чотирьох поки не вважають олімпійським видом спорту. Але я впевнений, що через кількасот років усі атлети рухатимуться саме так!"
  Попередній матеріал
  Масштабні протести у Перу
  Наступний матеріал
  КСУ: Засуджені мають право брати участь у засіданнях із цивільних справ
  Теги: