Масштабні протести у Перу

  Масштабні протести у Перу. Мешканці району Кахамарка виступають проти побудови у регіоні великої золотовидобувної шахти. Вони занепокоєні, що нове підприємство завдасть непоправної шкоди довкіллю, зокрема забруднить питну воду.
  На вулиці найбільшого міста регіону вийшли тисячі людей. Вони несли транспаранти з закликами - скасувати будівництво. Влада ж наполягає: фінансований американцями проект вартістю у 5 мільйонів доларів необхідний, щоби підтримати економіку країни. Втім, місцевіих мешканців такі пояснення не задовільняють. Масові виступи проти будівництва шахти не вщухають вже кілька місяців. Напередодні така акція закінчилася сутичками з поліцією. Тоді автівка  правоохоронців під час демонстрації збила жінку і двох дітей. Обурені активісти у відповідь перевернули і підпалили поліцейське авто.

  Елайо Хуаман, протестувальник: "Ми не дозволимо, щоби влада завершила проект Конга і побудувала у нашому районі нову шахту. Закликаємо уряд переглянути свою позицію щодо будівництва. Робота нового підприємства стане справжньою катастрофою для довкілля, а можновладці - будуть відповідати за наслідки".
  Попередній матеріал
  Виверження вулкану Попокатепетль загрожує Мексиці
  Наступний матеріал
  Японець розробив стиль пересування на чотирьох кінцівках
  Теги: