Янукович у Давосі [репортаж, відео]

  Безвізовий режим з Євросоюзом уже до кінця цього року розраховує отримати Україна. Про це заявив Президент Віктор Янукович, виступаючи на традиційному українському ланчі в Давосі. Не оминув уваною у промові Глава Держави і майбутній чемпіонат Євро-2012. Янукович заявив, що задоволений скоординованістю дій Києва та Варшави у вирішенні усіх питань підготовки та проведення Євро-2012. Президент запевнив, що Україна готується до чемпіонату з випередженням графіка. Проте не минулося без конфузів. Глава держави не зміг промовити слоган до футбольної першості.

  Славік та Славко зустрічають гостей українського ланчу. Фоографуються із хлопчиками талісманами Євро-2012  охоче і бізнесмени і президенти. 

   На футбольну розмову з українським та польським президентами  до Давосу злетілись багаті та впливові. 

  Ірина Герасимова, 5 канал: "Їсти і пити за столом в той час як президенти проголошують зі сцени свої промови  - це не байка, а реальність.  Принаймні для учасників ланчу  в Давосі".

  Борщ з памушками, вареники, сало і горілка.  Від таких частувань навіть товстосуми відмивитись не можуть.  Українському Президенту у такій атмосфері виголошувати промову -  непросто. 

  Польському президенту не до каштанів та роздягнених українок. Його оміря - аби Польща перемогла на чемпіонаті Євро.

  Але один із попередників Коморовського - оптимізму нинішнього опрезидента Польщі - не розділяє. 

  Про футбол поговорили, вареників наїлись. А от реагувати на заклики Президента Януковича - вкладати гроші в Україну - європейські  бізнесмени - не поспішають.  Українські товстосуми кажуть:  одним салом чи каштанами  інвесторів не звабиш. 

  Якщо не масштабних інвестицій, то хоча б грошовитих туристів  після такого обіду в Україні побільшає.

  Попередній матеріал
  У київському зоопарку з`явився новий мешканець
  Наступний матеріал
  Річниця легендарної битви під Крутами
  Теги: