Як Чавес свого друга Путіна зустрічав (відео)

  Теплий прийом від Уго Чавеса - Володимиру Путіну. Президент Венесуели зустрічав свого друга, саме так він називає російського прем`єра, з хором оперних співаків. Вони виконали російський держаний гімн - російською. Путін не приховував здивування. Під час зустрічі - сторони підписили цілу низку договорів у галузі енергетики, будівництва і торгівлі. Росія обіцяє Венесуелі - понад два мільярди доларів кредиту.

  З самого трапу літака Володимира Путіна зустрічали з музикою. На дорогого гостя тут чекали кілька років.

  Уго Чавес відвідував Москву вісім разів. Російський прем`єр завітав до Карaкасу вперше.

  Передусім Путін відвідав національний пантеон. Тут покоїться прах Симона Болівара - національного героя і лідера боротьби за незалежність країн Латинської америки. Мер столиці оголошує Путіна почесним гостем і вручає ключі від міста.

  Біля президентського палацу Путіна зустрічають російським гімном. Свого здивуваня він не приховує.

  Під час перемов обидві сторони підписали зо три десятки договорів. Зокрема домовилися про співпрацю у галузі будівництва, торгівлі, видобутку корисних копалин та ядрної енергетики. Уго Чавес повідомив про намір побудувати першу в країні атомну електростанцію за підтримки Росії.

  Уго Чавес, президент Венесуели: "Ми дійсно готові розпочати підготовку проекту першої атомної електростанції. Росія нам допоможе".

  Володимир Путін, своєю чергою, пообіцяв підтримати Венесуелу. Пообіцяв два мільярди доларів кредиту, про які просив Уго Чавес. На що саме Венесуела бере фінансову допомогу влада країни поки що не повідомляє.

  На честь плідної співпраці Уго Чавес вручив Володимиру Путіну найвищу нагороду Венесуели – орден Визволителя.

  Ганна Ільїних, 5 канал

  Попередній матеріал
  Фото вагітної Яни Клочкової виставили на експозиції у Києві (відео)
  Наступний матеріал
  Папа Римський правив пасхальну службу Божу
  Теги: