Фото вагітної Яни Клочкової виставили на експозиції у Києві (відео)

  Вагітність - це неймовірно гарно. Під таким гаслом у Києві відкрили експозицію світлин жінок, які чекають на дитину. На фотографіях - майбутні матусі у неймовірних образах - японських гейш, спокусниць та циганок. Загалом у колекції - понад сорок фото. Оголити животик перед фотокамерами не посоромилися і деякі відомі українки.

  Півторарічний Самірчик поки що і не здогадується, що на цій світлині присутній і він сам. Його мама Оксана зважилася оголити живіт перед об`єктивом фотокамери на 9ому місяці вагітності. Тепер не жалкує. Каже: ці світлини - найулюбленіші у родині.

  Загалом в експозиції чотири десятка фотографій майбутніх мам. Та це лише десята частина тих світлин, які за чотори роки назбирала фотограф Юлія Маланюк.

  Мисткиня запевняє: у своїх роботах хотіла довести -  будь-яка жінка, яка чекає на дитину, красива та бажана.

  Юлія Маланюк, фотограф: "Очень часто даже сейчас я встречаю людей, которые мне говорят, что беременность - это что-то такое, что нельзя показывать, это чуть ли ни болезнь. Т.е что беременная должна закрыть свой живот каким-то там балахоном.  Для  меня же беременная женщина - она зрелая, сильная как никогда, красивая как никогда!"  

  Кожна світлина - новий образ. Майбутні матусі тут і у подобі гейш, і індійських красунь, і навіть ворожок. Щоби створити та зафіксувати такий образ, працювати треба не менше трьох-чотирьох годин поспіль. Утім, фотограф каже: моделі не вередують. Навіть зіркові.

  Юлія Маланюк, фотограф: "С Яной Клочковой было легко. Но вот образ "Валькирия"-это женщина - воительница. Такой я хотела Яну показать. Она сама по себе спокойная, очень милая. И хотелось показать ее внутренней стержень, стержень воительницы, победительницы. И уйти от соблазна показать ее в виде русалки, золотой рыбки".

  У якому образі предстануть перед камерою, майбутні мами не знають до самого початку зйомки. Та кажуть: майбутнім татусям від того вдвічі приємніше.

  Виставка світлин триватиме два тижні. Після того фотограф планує продовжити свій проект. Щоби за рік вкотре довести українцям, що вагітність -  це дуже красиво.

  Марія Коренюк, Андрій Версюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Папу Івана Павла II поминали у Польщі
  Наступний матеріал
  Як Чавес свого друга Путіна зустрічав (відео)
  Теги: