У Всесвітньому економічному форумі "Сценарії для України" візьмуть участь європейські керівники

  Перший віце-президент Єврокомісії Франс Тіммерманс та віце-президент Валдіс Домбровскіс 22 січня візьмуть участь у сесії Всесвітнього економічного форуму у Давосі (ВЕФ, Швейцарія) "Сценарії для України".

  Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

  Як зазначається у повідомленні Єврокомісії, у межах Давоського форуму 23 січня також запланована зустріч єврокомісара з питань торгівлі Сесилії Мальмстрем з міністром економічного розвитку та торгівлі України Айварасом Абромавічусом.

  Зокрема, вона має намір провести переговори з міністром промисловості і торгівлі Росії Денисом Мантуровим і торговим представником США Майклом Фроманом.

  З інших єврокомісарів анонсована участь у ВЕФ верховного представника ЄС із закордонних справ Федеріки Могеріні та віце-президента Єврокомісії з питань енергетичного союзу Мароша Шевчовича.

  У програмі Давоського форуму 21 січня також запланована спеціальна сесія за участю Президента України Петра Порошенка "Майбутнє України". Очікується, що у роботі форуму візьмуть участь голова Нацбанку та міністр економічного блоку української влади.

  всесвітній економічний форум пройде вфд 21 до 24 січня у Давосі. Основною темою обговорень стане "Нова глобальна ситуація".

  Попередній матеріал
  Німецькі поліцейські передали українським прикордонникам медобладнання на 100 тисяч євро
  Наступний матеріал
  У 2015 році Польща продовжить приймати на реабілітацію українських військовослужбовців
  Теги:

  Європою пройшла серія антитерористичних рейдів

  Єврокомісія вважає, що до 2020 року Україні вдасться залучити 40 млрд. дол. інвестицій

  Росія звинуватила Європарламент у підтримці напруження в Європі