У Санкт-Петербурзі мітингували "за чесну владу" і співали "Путін-х..ло"

  "За суди - соромно, за країну - прикро, за себе – страшно", "Навальний - хороший, Путін – поганий", "15 років розробки надр – коту під хвіст", "Геть владу брехунів і шахраїв", – з такими плакатами прийшли на Марсове поле близько півтори тисячі осіб, які спочатку збиралися висловити підтримку братам Навальним, але потім акція переросла в загальногромадянський протест.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Людей попускати до сцени через металеві загородження, в натовпі можна було помітити прапори опозиційних рухів і партій. Виступаючі запитували у учасників мітингу, чи довіряють вони Олексію Навальному, пропонували скандувати популярний в Петербурзі гасло "Це наше місто!".

  Підтримка братів Навальних виявилася далеко не єдиною темою мітингу, вона була, швидше приводом для розмови про недосконалість російської влади. Дісталося і міській владі, особливо віце-губернатору Албіну, який днями обурив городян закликом самостійно прибирати сніг.

  Наприкінці мітингу рок-музикант Михайло Новицький заспівав пісню про Путіна з приспівом "Путін, хелло!" Учасники мітингу охоче підспівували, однак на приспіві голосно вигукували нецензурне, але більш традиційне визначення кремлівського верховоди – "Путін х..ло".

  Акція закінчилася мирно, без пригод.

  Нагадаємо, що в четвер у Москві та Санкт-Петербурзі активісти зібралися на мітингу, щоб підтримати братів Навальних. На обидві акції прийшли близько 1000 чоловік. В Москві на Манежній площі мітинг завершився сутичками штовханиною між активістами і місцевими "тітушками", в результаті чого путінські поліцаї затримали 16 осіб.

  (Відео містить нецензурну лексику).

  Попередній матеріал
  Генпрокурор каже, що не боїться втратити посаду
  Наступний матеріал
  Єврокомісія вважає, що до 2020 року Україні вдасться залучити 40 млрд. дол. інвестицій

  У Красноярську пройшов мітинг з вимогою відставки Путіна

  У Раді вшанували жертв тероризму і з трибуни назвали Путіна "х..лом"

  У Севастополі осліпили Путіна

  В Білорусі жоден телеканал не показав новорічного звернення Путіна