bloknot-krasnoyarsk.ru

У Красноярську пройшов мітинг з вимогою відставки Путіна

  У четвер, 15 січня, в російському місті Красноярськ відбулася санкціонована акція опозиції, учасники якої вимагали відставки президента РФ Володимира Путіна.

  Як повідомляє "Радіо Свобода", на мітинг також прийшло близько сотні людей, більшість з яких представники проурядових організацій, які намагалися завадити проведенню акції.

  За словами організаторів мітингу, незважаючи на те, що російський опозиційний політик Олексій Навальний закликав не проводити акції протесту, вони не можуть промовчати, оскільки головною метою опозиції є відставка Путіна і припинення війни в Україні. Протестувальники також звинувачують уряд Росії у зростаючих цінах на продукти, бензин і комунальні послуги.

  Представники прокремлівських організацій у відповідь освистували опозиційних активістів і вигукували, що не допустять Майдану у Красноярську.

  Вони заявляли, що ніякого підвищення цін немає і все це брехня тих, хто прагне розхитати стабільність у Росії. Опозиціонери намагалися донести до опонентів, що ціни на нафту будуть продовжувати падати і ситуація в країні погіршуватиметься і надалі.

  Зрештою все переросло у хаотичну лайку, з обох боків сипалися вигуки: "ватники", "колоради", "американські підстилки", "п'ята колона". Поліція мовчки спостерігала за тим, що відбувається, і не втручалася у ситуацію.

  Організатором мітингу є красноярське відділення партії "Солідарність" і РПР-ПАРНАС. З іншого боку участь в акції брали представники красноярських відділень організацій "Національно-визвольний рух" і "Антідилер".

  Попередній матеріал
  У Бельгії під час антитерористичної операції вбито двох людей
  Наступний матеріал
  Три оператори зв'язку подали заявки на участь у конкурсі на 3G

  Сьогодні в Києві та Москві відбудуться мітинги на підтримку Надії Савченко

  У ході мітингу на Манежній площі затримали українця

  Російські активісти мітингували цілу ніч у святковій інсталяції

  У Вірменії почалися сутички з поліцією через вбивство сім'ї російським солдатом