У Росїї звільнили активіста засудженого у "Болотній справі"

  У Росії один із засуджених у "Болотній справі" Артем Савелов, термін покарання якого закінчується 10 січня, сьогодні вийшов на свободу.

  За російським законом, якщо термін покарання закінчується у вихідний або святковий день, засудженого звільняють перед святами. Від 1 до 11 січня 2015 в Росії – святкові й вихідні дні. повідомляє "Радіо Свобода".

  Савелов став другим фігурантом справи про протести на Болотній площі, який був звільнений. У вересні на волю вийшов ще один засуджений – Ярослав Белоусов.

  Артем Савелов був заарештований одним із перших – 9 червня 2012 року. У лютому 2014 він був засуджений до двох років і семи місяців позбавлення волі в колонії загального режиму. Савелова звинуватили в участі в масових заворушеннях і застосуванні насильства проти представника влади. Він провину не визнав.

  6 травня 2012 року узгоджена з владою опозиційна хода завершилася сутичками демонстрантів із поліцією на Болотній площі в Москві. Влада Росії вважає ці події «масовими заворушеннями». Всього фігурантами «Болотної справи» є понад 30 людей. Частина обвинувачених потрапили під амністію. Правозахисники називають «Болотну справу» політично вмотивованою.

  Попередній матеріал
  До берегів Італії прибуло некероване судно з нелегалами
  Наступний матеріал
  "Свобода" і "Правий сектор" 1 січня в Києві проведуть марш на честь Бандери

  Навальний закликає росіян виходити на вулиці та знищити Путіна

  Росія вийде зі списку торговельних партнерів України – Яценюк

  Росіяни знищили енергетичну інфраструктуру селища Чорнухине – мешканці замерзають

  Росія не запроваджуватиме візовий режим з Україною - голова міграційної служби РФ