У Росії введена обов'язкова дактилоскопія для всіх охочих отримати візу

  У середу, 10 грудня, у Росії почав діяти указ президента про збір біометричних персональних даних іноземних громадян та осіб без громадянства при оформленні віз для в'їзду в РФ або транзитної візи для проходження через російську територію.

  Як повідомляє "Интерфакс", відбитки пальців можна здати в дипломатичних представництвах і консульських установах РФ в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії, Королівстві Данія, Республіки Союз М'янма, Республіки Намібії.

  Також процедуру дактилоскопії можна пройти у представництві російського МЗС в аеропорту Внуково.

  В офіційному коментарі МЗС РФ йдеться, що "збір біометричних даних не проводитиметься при оформленні дипломатичних та службових віз, а також щодо осіб, які не досягли 12-річного віку".

  Там же уточнюється, що "відносно підданих Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії збір біометричних даних буде здійснюватися також з урахуванням принципу взаємності", і підкреслюється, що у разі відмови від проходження зазначеної процедури віза заявнику не оформляється.

  "Головною метою нововведення є підвищення захищеності виданих віз в контексті припинення нелегальної міграції, терористичної та іншої протиправної діяльності", - заявили в МЗС РФ.

  Попередній матеріал
  Порошенко закликав Росію вивести війська та закрити кордон
  Наступний матеріал
  Вчені заявляють, що випромінювання мобільних телефоні не шкідливі