У Росії відкрили справу через "геноцид" російськомовних жителів Донбасу

  Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу за фактами масових обстрілів на Донбасі.

  Про це йдеться у повідомлені прес-служби російського відомства.

  "Порушено кримінальну справу за фактами масових обстрілів в період з 1 грудня 2014 року по 12 січня 2015 року з установок залпового вогню "Град", "Ураган", самохідних артилерійських установок "Акація" та "Гвоздика", іншого важкого озброєння, в тому числі із застосуванням запалювальних боєприпасів, міст Донецьк, Горлівка, Докучаєвськ і Оленівка, а також інших населених пунктів", - зазначили у Слідчому комітеті.

  За даними відомтсва, через обстріли було вбито більше 40 людей, більше 120 отримали тілесні ушкодження різних ступенів важкості, у містах на Донбасі частково або повністю зруйновані житлові будинки, а також об'єкти соціальної інфраструктури та комунікації.

  "Дії вищого політичного і військового керівництва України, що здійснюють командування АТО, а також підконтрольних їм командирів українських націоналістичних батальйонів "Айдар", "Азов" і "Дніпро" слідчі кваліфікують як геноцид (ст. 357 Кримінального кодексу Росії), тобто знищення російськомовної групи населення", - повідомляє прес-служба СК РФ.

  Як зазначається, дана справа буде об'єднана в одну з раніше порушеною кримінальною справою про застосування заборонених засобів і методів ведення війни.

  Попередній матеріал
  Рубль впав до 66,6 за долар, російські банки призупиняють валютні операції
  Наступний матеріал
  У зону АТО направили близько 100 воєнкомів - Генштаб

  В Росії закрили кримінальну справу проти Roshen

  В Росії суд розпочав чергове засідання у справі Савченко

  У Росії відкрили справу проти художника за участь у виставці в Києві

  Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу через напад на посольство у Києві