У Грузії закликають владу ввести заборону на використання прапора РФ

  Грузинська громадська організація "Клуб реформаторів", яку очолює колишній міністр оборони Грузії Дмитро Шашкін, пропонує ввести заборону на використання російського "триколора".

  Про це йдеться в поширеній "Клубом реформаторів" заяві.

  Зокрема, представники "Клубу"  звернулись до парламенту Грузії із закликом доповнити законодавчу базу нормою про покарання у два роки позбавлення волі за використання в країні символів "ворожнече налаштованої держави" – Росії; мова йде про прапор та інші символи РФ.

  Також Шашкін заявив, що у зв'язку з появою в Грузії рекламних банерів російських авіакомпаній, на яких зображено  і російський прапор.

  Екс-міністр оборони Грузії каже, що це "ображає національні цінності Грузії". На його думку, необхідно, щоб парламент Грузії визнав злочином використання в Грузії прапора Росії та інших державних символів цієї країни, з якою у Грузії немає дипломатичних відносин після війни 2008-го року.

  Депутат-республіканець Давид Бердзенішвілі (правляча коаліція "Грузинська мрія") у той же час нагадав, що в Грузії заборонена за законом і радянська символіка.

  Попередній матеріал
  Прикордонники на Донеччині затримали вантажівку з вугіллям
  Наступний матеріал
  Кличко заявляє, що зміг залучити для столиці близько 1 млрд грн інвестицій

  Україна та Грузія синхронізують свій шлях євроінтеграції - МЗС

  Росія та Грузія відновили авіасполучення

  Грузія допоможе Україні в лікуванні постраждалих від дій терористів на Донбасі

  Невизнана Південна Осетія оголосила про визнання "ДНР"