Україна та Грузія синхронізують свій шлях євроінтеграції - МЗС

  Партнерство України та Грузії набуває нової якості у контексті європейської інтеграції та регіональної безпеки.


  Про це йшлося у ході політичних консультацій між МЗС України та Грузії, які відбулись 27 листопада у Києві, за участю делегацій двох сторін на чолі з першим заступником глави МЗС України Наталією Галібаренко та заступником глави МЗС Грузії Давидом Джалаганія.

  "Сторони детально обговорили сучасний стан українсько-грузинського політичного діалогу та графік двосторонніх заходів високого та найвищого рівня на найближчу перспективу. Окрему увагу було приділено активізації співробітництва та взаємній підтримці між Україною та Грузією в рамках міжнародних організацій, зокрема, у контексті консолідації міжнародної підтримки проти агресії РФ щодо України та Грузії", - повідомили у МЗС України.

  За результатами зустрічі домовлено продовжити обмін досвідом у сфері європейської інтеграції, зокрема у контексті імплементації угод про асоціацію з ЄС та безвізового діалогу. Сторони також домовилися координувати позиції з актуальних питань міжнародного порядку денного.

  У ході консультацій спільно було підтверджено незмінність позицій з питання підтримки територіальної цілісності та суверенітету України та Грузії.

  Попередній матеріал
  На новорічні свята у Києві під аркою Дружби Народів облаштують каток
  Наступний матеріал
  У столиці знизилися ціни на бензин