У Франції аеропорти тепер охоронятимуть й військові

  Французькі аеропорти посилюють заходи безпеки. Після кількох терористичних атак, що сталися минулого тижня, до охорони долучають військових.

  Разом із 2 тис. охоронців зі служби безпеки міжнародний аеропорт "Шарль де Ґолль" тепер охоронятимуть ще й армійці. Вони взяли на себе нагляд за зовнішнім периметром. Такі заходи вживають і на інших летовищах країни.

  Загалом упродовж останніх днів кількість патрульних на вулицях Франції зросла на 120 тис. Найбільшу увагу вони приділяють єврейським школам і транспортним вузлам.

  "Я хочу зазначити, що аеропорт - це загалом зона підвищеної безпеки. А відколи було запроваджено режим посиленої готовності, ми значно посилили охорону. Зокрема, збільшили кількість спецпризначенців, повітряної поліції. Ми також високо цінуємо допомогу армії, це допомогло оптимізувати план роботи для поліції", - заявив префект аеропортів Шарль-де-Голль і ле-Бурже Філіпп Ріффо.

  "Наша місія - це перш за все охорона. Але, звичайно, присутність армії заспокоює людей, надто в громадських місцях. Давати відчуття захищеності - теж частина нашої роботи", - зазначив радник військового губернатора Бенуа Брюлон.

  Попередній матеріал
  Учасникам АТО виділили 10 тисяч земельних ділянок
  Наступний матеріал
  Жителі Донецька повідомляють про масштабні бої на вулицях міста
  Теги:

  Світ попрощався із жертвами терактів у Франції

  Франція розпочинає часткову мобілізацію через терористичну загрозу

  Марші єдності по всій Франції зібрали 3,7 млн людей - ЗМІ