Wikipedia готується відзначати 10-річчя

  Сайт "Вікіпедія" готується відзначати 10-річчя. Цей англомовний вільний проект за кількістю статей та достовірністю інформації обійшов найавторитетнішу друковану енциклопедію Британіка.
  Вікіпедію щомісяця відвідує більше 400 мільйонів людей у світі. Статті написані понад двомастами мовами. Особливістю віртуальної енциклопедії є те, що наповнювати та редагувати її зміст може кожен охочий. І користуються нею безкоштовно. Українська версія Вікіпедії посідає 24 місце у світі за рівнем відвідуваності. Наґрунтовніше там прописані населені пункти, а також астрономія та суспільні науки. Торік найбільше цікавилися статтями про Тараса Шевченка, Івана Франка та Марусю Чурай. Вітчизняні вікіпедисти закликають усіх більше наповнювати українську версію енциклопедії якісним матеріалом.

  Юрій Пероганич, директор ГО "Вікіпедіа Україна": "Вікіпедія" українська - це найбільший колективний україномовний твір. Його редагували більше ніж 4 000 людей".

  Віктор Грінченко, академік Національної академії наук України: "Певний дисбаланс між інтелектуальними можливостями української нації і змістом вікіпедії - це є недобрка наших вчених, наших ентузіастів, які ще не докінця розуміють, що становлення української "Вікіпедії" - це найдзвичайно важливий момент становлення української державності".

  Попередній матеріал
  Україна остання серед європейських країн у рейтингу економічної свободи
  Наступний матеріал
  У Судані розпочався історичний для країни референдум
  Теги: