Прапори України та США
Прапори України та США sq.com.ua

Вже домовились: Україна і США будуть вести спільну боротьбу з наркобізнесом

  Наразі злочинці діють, використовуючи цифрові платіжні платформи і віртуальну криптовалюту

  США й Україна будуть разом співрацювати в боротьбі з міжнародним наркотрафіком, а також злочинами, які пов'язані з обігом наркотиків у низці країн. Про це 16 квітня йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з адміністрацією Управління протидії наркозлочинності Мін'юсту США Робертом Паттерсоном, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

  Аваков заявив, що злочинці діють, використовуючи цифрові платіжні платформи і віртуальну криптовалюту.

  "Для нас дуже важлива співпраця з іноземними правоохоронними органами, зокрема, в питаннях протидії наркозлочинності. Адже сьогодні злочинні угруповання діють не тільки в рамках кордонів однієї країни. Вони активно використовують інноваційні технології, цифрові платіжні платформи і віртуальну криптовалюту. І в цьому випадку для збору електронних доказів необхідно організувати взаємодію з іншими органами, в тому числі і на міжнародному рівні", – наголосив Аваков.

  Також у переговорах взяв участь перший заступник голови Нацполіціі – начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін. Він зауважив, що українська і американська сторони дійшли домовленості про створення спільної контактної групи "Україна - Туреччина - DEA" аби протидіяти транскордонним організованим злочинним групам і незаконному обігу наркотиків.

  "Ми плануємо створити спільну групу з боротьби з міжнародним наркотрафіком, а також для обміну оперативною інформацією", – зазначив Аброськін.

  Також він додав, що зараз у Нацполіціі триває робота над реформуванням підрозділів протидії наркозлочинності.

  "Ми зміцнили кадровий потенціал Департаменту, підібрали правильно мотивованих працівників. Провели відкритий набір, кожен претендент пройшов перевірку на поліграфі. Відібрані оперативники розпочали навчання за стандартами західного зразка", – додав він.

  Як повідомляв 5.UA, у Харкові поліція вилучила 160 кілограмів трамадолу вартістю понад 32 млн грн. В Україні цей потужний анальгетик офіційно заборонений для вільного продажу ще від 2008 року.

  Попередній матеріал
  Матіос подав до суду на начальника Генштабу Муженка
  Наступний матеріал
  В окупованому Луганську, куди бойовики зігнали техніку до 9 травня, лунають вибухи – ЗМІ
  Loading...

  Гвинтівка Мосіна та канабіс: У мешканця Полтавщини виявили зброю й наркотики

  "Breaking Bad по-українськи": У Києві поліція викрила нарколабораторію у квартирі – фото

  У Запоріжжі "накрили" нарколабораторії, які реалізували метадон в 4 областях – фото

  У столичній підземці затримали молодика із боєприпасами та наркотиками

  "Сімсот грамів канабісу під одягом": СБУ перекрила контрабанду наркотиків

  Суд над винуватицею ДТП у Харкові: У крові Зайцевої знайшли наркотичні речовини – прокурор