Виставка комп`ютерних досягнень відкрилася у Лас-Вегас

  Виставка комп`ютерних досягнень відкрилася у Лас-Вегасі. Увага відвідувачів прикута до нової гральної консолі Нінтендо.

  Геймери майже рік чекали цього дня. У Лас-Вегасі на виставці комп`ютерних ігор презентували нову версію популярної приставки - Нінтендо Дабл-ю Дабл-ай Ю. Розробники сподіваються,  ця модель повторить успіх попередньої. За 6 років існування іграшки фірма продала майже 100 мільйонів екземплярів. У новій консолі дизайн осучаснили тачскрином. Крім того, поліпшили чіткість графіки та додали кілька нових функцій. У магазинах новинка з`явиться цього року.

  Скотт Моффітт, виконавчий віце-президент з маркетингу й продажів: "Покупці нової моделі отримають інтегрований у консоль другий екран, який підключатиметься не лише до вашого телевізора, а й до інтернету. Це повністю змінить досвід гри".

  Не телевізор контролює мозок людини, а навпаки - з таким гаслом виступили розробники нового "Хайєр" під назвою "Мозкова хвиля". Його зображення створюється за допомогою сигналів мозку людини, яка дивиться телевізор.  Ці хвилі, за допомогою навушників, розпізнає цифровий екран. У майбутньому планують розробку, яка дасть змогу подумки перемикати канали.

  Марк Лі, директор із планування виробництва: "Він не читає ваших думок. Це ваш мозок виробляє певні хвилі, коли виконує роботу в різних своїх зонах".

  Нагоду побачити новинки техніки не прогавили й американські знаменитості. Деякі з них представили і власні розробки. Популярні репери Фіфті Сент та Лудакріс презентували навушники - кожен на свій смак. Цікавинка одного з продуктів відсутність дроту.

  Фіфті Сент, репер: "Майбутнє у бездротових технологіях, сегмент таких товарів зростатиме. Люди хочуть звільнитися від таких обмежень".

  Виставка у Лас-Вегасі триватиме ще два дні. Організатори очікують, її відвідають щонайменше 140 тисяч людей.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Речник Білого Дому: Президент США сповнений рішучості закрити Гуантанамо
  Наступний матеріал
  У Києві колядують гуцули
  Теги: