Винна терапія набуває популярності в італійській Тоскані

  Винна терапія стає дедалі популярнішою в італійській Тоскані. Один із місцевих салонів краси пропонує клієнтам ванни з додаванням місцевого сорту червоного вина. Фахівці салону запевняють, що це живить шкіру, розслаблює і оздоровлює організм. І посилаються на дослідження Американського інституту альтернативної медицини.

  Два літри червоного вина на ванну теплої води - чудовий рецепт оздоровлення. У цьому запевняють фахівці спа-салону одного з курортів в італійській Тоскані. За рецептом можна використовувати різні види червоного вина, але тут застосовують лише місцевий сорт - Мореліно.

  Користь виноградних кісточок доводить американський інститут альтернативної медицини. Не лише кісточки, але й шкірка винограду - надзвичайно корисна. Так само, як і похідні з неї, кажуть дослідники. Ці продукти допомагають боротися з проблемами серця і тиском крові. Головне - не передозувати корисні речовини, особливо - вино. До цього закликають і працівники спа-салону, які не лише готують клієнтам ванну з вина, але й пропонують бокал Мореліно.

  Винотерапія триває двадцять хвилин у ванні, зробленій із дерева. Температура води з вином має бути ідентична нормальній температурі тіла між тридцятьма шістьма  і тридцятьма сімома градусами.

  Нонна Стефанова, 5 канал


  Попередній матеріал
  Світ гостро засудив дії Ізраїлю проти "Флотилії свободи"
  Наступний матеріал
  Росія передала Польщі копії чорних скриньок з літака Качинського
  Теги: