Викуп сомалійським піратам передадуть найближчим часом,- МЗС

  Викуп сомалійським піратам, які захопили німецьке судно "Леман Тімбер" - на ньому 15 заручників, серед них четверо українців - передадуть найближчим часом.
  Про це повідомив речник вітчизняного МЗС - Василь Кирилич. Суму та час передачі грошей вже узгодили. Про це йдеться в інформації  Генерального консульства України у Гамбурзі, яке постійно тримає з'вязок з піратами. Передаватимуть викуп у територіальних водах. Спочатку, за звільнення бранців корсари вимагали три мільйони доларів, але після переговорів із судновласником, нібито, погодилися на 750 тисяч. Тепер же суму викупу не називають.

  Василь Кирилич, речник МЗС: "За інформацією, яку ми отримали від антикризового штабу , хотів би повідлмити, що стан моряків залишається задовільним. Звісна річ, що тут накладаються і даються в знаки психологічна атмосфера і моральний стан (...) Моряки мають обмежений доступ до питної води. Була і інша деталь, про те, що пірати максимально обмежуються в контактах можливого отримання води чи продуктів зі зовнішнього світу і власне здійснюють забезпечення цих деталей самостійно".

  Нагадаємо, "Леман Тімбер" захопили наприкінці травня. В екіпажі - громадяни України, Росії та Естонії. Дружини полонених українців направили відкриті листи до урядів трьох держав і звернулися до Президента України та вітчизняного МЗС з проханням звільнити їхніх рідних.
  Попередній матеріал
  Рішення, за яким Жванія отримав громадянство, скасовано судом
  Наступний матеріал
  Масові безлади у Монголії - щонайменше 5 людей загинули
  Теги:
  Loading...