Масові безлади у Монголії - щонайменше 5 людей загинули

  Щонайменше п`ятеро людей загинули, понад триста - поранені під час масових заворушень у Монголії. І це лише за офіційною інформацією. Більш як сімсот людей заарештували. Опівночі в країні запровадили надзвичайний стан - уперше в історії. Триватиме він щонайменше чотири дні. На цей час заборонені масові зібрання та продаж алкоголю, а поліція може використовувати сльозогінний газ та гумові кулі. Вулиці столиці - міста Улан-Батор - патрулюють БТРи.
  Заворушення розпочалися після парламентських виборів. Перемогла на них правляча Народно-революційна партія, що керує Монголією вже майже століття. Опозиція результатів не визнала. Кількатисячний натовп атакував штаб-квартиру переможців. Проти заколотників вивели війська. Серед постраждалих - кілька представників ЗМІ; найбільше дісталося - журналісту з Японії - він зараз у реанімації. Нині центр міста посилено партрулюють, перекритий рух транспорту, в країні працюють лише державні теле- та радіо-станції.

  Люди: "З боку партії, що програла, неприпустимо мститися у такий спосіб, бо загинули люди. І це особливо неприйнятно для лідера партії, який спровокував людей, а сам лишився осторонь."

  Люди: "Вибори були нечесними, я багато їздив країною і розмовляв з людьми. Ніхто цього навіть не приховує. Все можна було вирішити мирно, якби партії сіли за стіл переговорів. Натомість ми опинилися у дивній ситуації, і правлячій партії доведеться за це відповідати."
  Попередній матеріал
  Викуп сомалійським піратам передадуть найближчим часом,- МЗС
  Наступний матеріал
  У Єрусалимі невідомий захопив трактор і скерував його у автобус
  Теги:
  Loading...