Викрадача 3-х жінок у США звинуватили ще й в убивствах

  Прокуратура розширить обвинувачення проти Аріеля Кастро, який 10 років тримав трьох жінок у полоні в своєму будинку в Клівленді. Крім викрадення людей та згвалтувань, йому інкримінуватимуть кілька замахів на вбивство та серію вбивств за обтяжливих обставин.

  За них прокурори вимагатимуть для Кастро смертної кари. Слідство встановило, що він бив постраждалих, фізично знущався над ними і змушував робити аборти. Примусові переривання вагітності правоохоронці й розцінили, як вбивства за обтяжливих обставин. Напередодні ж Кастро вперше привезли до суду. Там йому зачитали попередні обвинувачення у викраденнях й сексуальному насильстві із семи пунктів. Суддя призначив чоловіку заставу у майже півтора десятка мільйонів доларів. Нагадаємо, троє його заручниць - Аманда Беррі, Джина Дехесус і Мішель Найт - утекли у понеділок. У Беррі в полоні народилася дочка.

  Тімоті Макгінті, прокурор: "Обвинувачуваний має відповісти за кожну злочинну дію. Швидше за все, вимагатимемо для нього смертної кари. Він дуже погано поводився з викраденими жінками. Такий вчинок заслуговує на осуд за найвищою суворістю закону".

  Попередній матеріал
  Іспанські педагоги і студенти виступають проти освітньої реформи
  Наступний матеріал
  У Празі туристичний автобус зіткнувся з вантажівкою - є постраждалі
  Теги:
  Loading...