Іспанські педагоги і студенти виступають проти освітньої реформи

  Багатотисячну акцію протесту провели іспанські викладачі та студенти в Мадриді. Вони виступили проти освітньої реформи.

  Зміни, які запропонував профільний міністр, передбачають підняття плати за навчання та збільшення кількості вступних іспитів. Також більшість повноважень буде передано з регіональних управлінь до столиці. Це, на думку урядовця, дозволить заощадити значну суму грошей та покращити контроль за їхнім використанням. Педагоги ж та студенти заявляють, що реформа суперечить самому духу вищої освіти.

  Хесус Санчес, президент профспілки викладачів: "Вища школа не може будуватися на соціальних відмінностях та економічній нерівності. Вона повинна виключати такі ганебні речі. Для цього в освіту треба інвестувати, а не забирати з неї останні гроші".

  Тогіл Дельхадо, генеральний секретар профспілки студентів: "Плата за навчання вже зросла на дві третини лише цього року. Я бачу, як тисячі молодих людей залишають вищу освіту, тому що не мають таких грошей. Навчатися в університетах стає все складніше. А після завершення, ми маємо їхати працювати до Північної Європи чи Америки, тому що в Іспанії немає робочих місць".

  Попередній матеріал
  Число жертв обвалу будівлі в Бангладеш сягло 1021-ї особи
  Наступний матеріал
  Викрадача 3-х жінок у США звинуватили ще й в убивствах
  Теги: