Вибори у Вірменії: Серж Саркісян набирає майже 53%

  Другого туру на президентських виборах у Вірменії не знадобиться. Після підрахунку 100 відсотків голосів, майже 53 набирає прем`єр і голова правлячої Республіканської партії Серж Саркісян.
  Він є союзником чинного президента Роберта Кочаряна, у якого завершується другий і останній президентський термін.  

  Конкуренти Саркісяна на перегонах - Левон Тер-Петросян і Артур Багдасарян набрали по двадцять один і шістнадцять з половиною відсотків голосів відповідно. Явка на виборах становила майже сімдесят відсотків. 

  Тим часом опозиція заперечує офіційні результати і твердить -  переміг екс-президент Тер-Петросян. Вона звинувачує владу у зловживаннях та фальсифікаціях та проводить акції протесту.

  Серж Саркісян, кандидат у президенти: "Найважливіше для мене щоб були чесні вибори з достовірними результатами, неважливо чи буде один тур, чи два".

  Татевік Огаян, речник Центральної виборчої комісії Вірменії: "Попередні результати оголосять упродовж двадцяти чотирьох годин після закінчення голосування. ЦВК обробить остаточні дані, які ми затвердимо , за сім днів після виборів".

  Арман Мусінян, речник штабу Левона Тер-Петросяна: "Ми всі знаємо чого можна чекати від цієї влади. ми виведемо людей на мітинг, будемо боротися конституційними засобами".
  Попередній матеріал
  Пентагон розстріляє супутник-шпигун, що вийшов з ладу
  Наступний матеріал
  Партія покійної Бхутто посіла перше місце на виборах у Пакистані (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...