Вибори нового очільника партії Саркозі у Франції завершились скандалом

  Партійний скандал у Франції. На виборах глави однієї з найбільших політичних сил країни - "Союз за народний рух" - обидва кандидати заявляють про свою перемогу та повідомляють про численні порушення під час проведення волевиявлення.

  До останніх президентських виборів лідером партії був Ніколя Саркозі. Після його поразки в перегонах за пост глави держави, однопартійці вирішили змінити керівництво політсили. Участь у волевиявленні взяли 150 тисяч французів - близько половини від усіх членів "Союзу за народний рух". На посаду глави партії балотувалися два кандидати - екс-прем`єр-міністр Франсуа Фійон та колишній генсек політсили Жан-Франсуа Копе. За попередніми даними, вони набрали, приблизно, однакову кількість голосів й обоє оголосили про свою перемогу.

  Жан-Франсуа Копе, кандидат на посаду глави партії "Союз за народний рух": "Фійон має визнати свою поразку й припинити давати образливі коментарі на мою адресу. Результати виборів свідчать, що саме я набрав більшу кількість голосів".

  Франсуа Фійон, кандидат на посаду глави партії "Союз за народний рух": "Я не припиню боротьби. Попередній підрахунок показав мою перемогу в понад двісті голосів. Виборча комісія має поставити крапку в цій історії, хоча через численні порушення впродовж усього волевиявлення їй буде вкрай складно встановити остаточні результати".

  Попередній матеріал
  ООН закликає Ізраїль та Палестину негайно припинити вогонь
  Наступний матеріал
  Чергова зміна екіпажу МКС успішно приземлилась у Казахстані
  Теги: