ООН закликає Ізраїль та Палестину негайно припинити вогонь

  Негайно припинити вогонь й укласти перемир`я закликав Ізраїль та Палестину генеральний секретар Організації об`єднаних націй Пан Гі Мун. Він також заявив, що відвідає переговори між сторонами конфлікту в Каїрі.
  Цієї ж ночі внаслідок нових обстрілів кількість жертв боїв у регіоні зросла до 83. Упродовж останніх шести днів загинули 80 мешканців Гази і троє ізраїльтян. Бойовики ХАМАС завдали ракетних ударів по містах Ашдод, Ашкелон та Офакім, а військово-повітряні сили Ізраїлю вночі знову обстріляли палестинську територію. Чільники армії заявляють, що знищують пункти, де терористи зберігають боєприпаси. Представники ХАМАСу стверджують - жертвами ударів стають, переважно, мирні мешканці. Організація об`єднаних націй та міністри закордонних справ країн Євросоюзу закликають сторони припинити вогонь й укласти угоду про перемир`я.

  Лорна Фабіус, міністр закордонних справ Франції: "Перемир`я - це єдиний можливий вихід з конфлікту між Ізраїлем та Палестиною. Франція виступає одним з посередників у переговорах. Ми надаємо повну підтримку всім мирним ініціативам".
  Попередній матеріал
  Дозволити аборти вимагають в Ірландії
  Наступний матеріал
  Вибори нового очільника партії Саркозі у Франції завершились скандалом
  Теги: