Вулканічний попіл паралізував повітряне сполучення у Великій Британії

  Понад 250 рейсів скасували у Великій Британії через вулканічний попіл, що насувається з Ісландії. Хмара рухається у бік Скандинавії. В очікуванні небезпеки частково закрили повітряний простір Норвегія і Данія.
  Авіакомпанія "British Airways" призупинила польоти до Шотландії та Північної Ірландії. Скасували рейси до Великої Британії і голандська компанія KLM та шотландська - "Loganair". Утім, ірландський перевізник "Ryanair" вважає, що хмара попелу не становить загрози для польотів. Компанія провела показовий політ через "червону" зону, закриту для літаків. Тим часом, у Ісландії ситуація покращується, повітряне сполучення над країною відновлюється. Виверження вулкана Гримсвотн є найбільшим за 100 років. Утім, експерти переконані - попіл не паралізує авіасполучення в Європі, як це сталося торік.

  Крістін Бергерсен, пасажирка: "Ну, я мала би бути сьогодні на роботі, тому я цілий день - в своєму компьютері, читаю і-мейли і таке інше. Мені тут дуже сподобалось. Однак я вже хочу повернутися додому".

  Попередній матеріал
  Уряд Японії створив комісію для розслідування аварії на "Фукусімі-1"
  Наступний матеріал
  У Росії затримали оголошеного в розшук члена ВО "Свобода"
  Теги: