Фото із відкритих джерел

Всупереч Обамі: Трамп дозволив будівництво скандальних трубопроводів

  За словами президента США, це дасть змогу створити 28 тисяч робочих місць. Проте, за словами спеціалістів – становить надзвичайну екологічну загрозу

  Президент США Дональд Трамп у вівторок, 24 січня, підписав укази про дозвіл будівництва скандальних нафтопроводів через Америку – Keystone XL і Dakota Access pipeline, яким протистояла адміністрація Обами з метою збереження клімату, передає "Укрінформ" із посиланням на The New York Times

  Як пише видання, це вже не перші розпорядження нового глави Білого дому, які вщент руйнують підходи попереднього президента. "Президент Трамп у вівторок наполегливо рушив далі всупереч політиці свого попередника, реанімувавши трубопровід Keystone XL, який зав'яз у дискусіях, що тривали понад рік, стосовно балансування між енергетичними потребами країни та зусиллями запобігти змінам клімату", – зауважили журналісти NYT.

  Будівництво нафтопроводу завдовжки майже 1,9 тис. км призупинили ще у 2015 році. На думку тодішнього президента Барака Обами, його прокладання суперечило національним інтересам США.

  Відповідно до пропозиції канадської фірми, трубопровід Keystone XL має транспортувати 800 тис. барелів нафти щодня з канадських родовищ до узбережжя Мексиканської затоки. Республіканці і деякі демократи стверджували, що проект дозволить створити нові робочі місця та розширити енергетичні ресурси, в той час як екологи наполягали, що він стимулюватиме більше споживання енергоносіїв та, як наслідок, підніматиме вище середню температуру на планеті.

  Крім того, Трамп підписав указ про будівництво трубопроводу Dakota Access pipeline. Будівництво нафтопроводу зупинили наприкінці 2016-го через масові акції протесту. Місцеві мешканці – індіанці – заявили, що його будівництво становить екологічну загрозу для їхніх поселень. Місяць тому через масові протести Інженерний корпус Армії США оголосив, що шукатиме альтернативні маршрути для трубопроводу вартістю $3,7 млрд.

  Нагадаємо, раніше Трамп ініціював вихід США із Транстихоокеанського партнерства, яке називали наріжним каменем торгової політики колишнього президента США Барака Обами.

  Попередній матеріал
  У ДПСУ назвали ТОП-3 країн, до яких найчастіше виїздять українці
  Наступний матеріал
  ФСБ Росії заарештувала топ-менеджера "Лабораторії Касперського" – ЗМІ
  Loading...

  Новий голова ЦРУ: Сенат США підтримав кандидата від Трампа

  ПАРЄ без Росії та США із Трампом: Перспективи України в нових реаліях світової політики

  На Трампа подають в суд – підозрюють в отриманні платежів від іноземних урядів