uznayvse.ru

Трамп звинуватив ЗМІ у брехні

  За словами нового голови Білого дому США, журналісти вигадали інформацію про його ворожнечу з американськими спецслужбами та намагалися занизити кількість людей, які були присутні під час його інавгурації

  У перший повний день роботи на посаді президента новий глава Білого дому Дональд Трамп відвідав штаб-квартиру ЦРУ. Він заявив про довіру до спецслужб і про "брехню" ЗМІ. Про це повідомляє Deutsche Welle.

  "Я – на 1000 відсотків на вашому боці", – сказав Трамп. Президент США вказав також на особливість роботи розвідників. "Дуже-дуже небагато людей можуть робити те, що виконуєте ви, тож я з вами", – додав він. Трамп також звернув увагу на необхідність активної взаємодії з розвідниками з метою перемоги над терористичним угрупованням "Ісламська держава". За його словами, масштаби тероризму досягли "небаченого рівня зла".

  Водночас Трамп знову піддав різкій критиці роботу ЗМІ. Мас-медіа та журналістів він назвав "нечесними". Він звинуватив їх у тому, що вони вигадали інформацію про його ворожнечу з американськими спецслужбами. "Насправді відбувається протилежне", – наголосив він.

  За словами Трампа, ЗМІ також свідомо намагалися занизити кількість людей, що були присутні в Вашингтоні під час його інавгурації. Як сказав Трамп, кількість присутніх становила близько 1-1,5 мільйона, у той час як деякі ЗМІ називали цифру в 250 тисяч. Цю інформацію президент США назвав "брехнею".

  "Офіційної інформації про те, скільки людей насправді було на інавгураційній церемонії Дональда Трампа у Вашингтоні 20 січня, немає. Але при порівнянні поширених ЗМІ фотографій, зроблених під час інавгурації Барака Обами 2009 року та інавгурації Трампа, видно, що кількість людей на церемонії 2017 року була значно меншою", – йдеться в повідомленні.   

  Нагадаємо, Дональд Трамп склав присягу і офіційно став 45-м президентом Сполучених Штатів Америки.

  Попередній матеріал
  Шкіряк повідомив, на кого з народних обранців готували замах
  Наступний матеріал
  Голова МЗС Іраку: "Наближається день повного звільнення Іраку від терористів ІДІЛ"
  Loading...
  Світові лідери вітають Трампа та заявляють про бажання співпрацювати

  Світові лідери вітають Трампа та заявляють про бажання співпрацювати

  Інавгурація 45-го Президента США Дональда Трампа

  Інавгурація 45-го Президента США Дональда Трампа

  Перше призначення Трампа: Пентагон очолив Джеймс "Скажений пес" Меттіс

  Перше призначення Трампа: Пентагон очолив Джеймс "Скажений пес" Меттіс