Варфоломій
Варфоломій Shutterstock

Вселенський Патріарх Варфоломій захворів на коронавірус

  Читайте по-русски
  81-річний священнослужитель закликав усіх вірян вакцинуватися

  Вселенський патріарх Варфоломій захворів на коронавірус. Про це повідомила його пресслужба, передає "5 канал".

  Там зазначають, що 81-річний священнослужитель був повністю вакцинований і має легку форму захворювання. Почувається зараз загалом добре. Перебуває він у своїй резиденції та закликає усіх вірян дотримуватись карантинних обмежень і також прищепитися.

  "Його Святість, який повністю вакцинований, наразі має легкі симптоми, але його загальний стан хороший. Вселенський патріарх дякує всім, хто цікавиться його станом здоров'я, і ​​ще раз закликає всіх дотримуватися рекомендацій лікарів і спеціалістів, а також тих, хто ще не вакцинований, робити це на благо собі і суспільству в цілому", – зазначили у представництві Варфоломія.

  Відомо, що після результатів тесту на COVID-19 архієпископ відвідав центральну лікарню Стамбула, аби провести профілактичний огляд.

  Як повідомляв 5.UA, 23 жовтня патріарх Варфоломій вперше з 2009 року прибув до США з візитом. На другий день він потрапив до лікарні через погане самопочуття. Імовірно, це сталося через довгий переліт за океан та напружений графік. Вже 25 жовтня Патріарха Варфоломія виписали з лікарні.

  Проте вже 3 листопада після медичного огляду Вселенського Патріарха знову госпіталізували, аби провети дослідження кровоносних судин.

  Попередній матеріал
  Пентагон може надати Україні розвідувальні дані щодо руху російських військ
  Наступний матеріал
  У Києві презентували книгу про усвідомлення цінності власних здібностей
  Loading...