Вперше у історії раввин виступить на ватиканському синоді

  Вперше у історії раввин виступить на ватиканському синоді. Головний раввин Хайфи - Шеар-Яшув Коен звернувся з промовою до більш ніж 250 єпископів та закликав обережніше ставитися до політичних заяв окремих лідерів країн світу.
  Головним адресатом промови раввина вважають президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада. КОен не називав конкретних імен, він проволив паралелі з Адольфом Гітлером, який також закликав до знищення євреїв. Друга світова війна також була важливою темою промови раввина. У четвер учасники синоду мають намір вшанувати память папи Пія 12-го - який очолював католицьку церку у 40-х роках. КОен принципово не погодився з думкою, що тогочасний папа робив все можливе для порятування мирного неселення від нацистів. На думку раввина, понтифік міг зробити набагато більше, тому раввинат утримається від участі в урочистостях з нагоди 50-ччя з дня смерті папи Пія 12-го.

  Шеар-Яшув Коен, раввин: "У мене не має повноважень від родин мільйонів загиблих сказати - ми забуваємо і прощаємо (...) Я не називатиму імен. Проте зараз ми маємо ситуацію, подібну до тої, яка була під час Другої світової війни. Коли Адольф Гітлер говорив про знищення євреїв - багато людей не вірили, що це може насправді статися. Але це сталося. Нещодавно на асамблеї ООН глава однієї держави закликав знищити державу Ізраїль. Переконаний - лідери світових церков не можуть залишити такі заяви без уваги".
  Попередній матеріал
  Кількість загиблих під час землетрусу у Центральній Азії зросла до 74
  Наступний матеріал
  Фінансова криза набирає силу у світі (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...