Вотум довіри від парламенту отримав новий уряд Греції під керівництвом Самараса

  Вотум довіри від парламенту отримав новий уряд Греції під керівництвом Антоніса Самараса. Голосування відбулося напередодні пізно ввечері.

  Єдності депутати не виявили. Кабінет міністрів підтримали 179 народних обранців, проти були понад 120. Перед голосуванням Самарас виступив перед парламентом. Він розповів про програму дій свого уряду. Зокрема, пообіцяв провести нові переговори із міжнародними кредиторами і просити пом`якшити умови надання фінансової допомоги. Також прем`єр наголосив, що Греція і надалі прагне залишатися частиною єврозони.

  Антоніс Самарас, прем`єр-міністр Греції: "Рецесія у Греції глибша, аніж ми очікували. І це заважає нам досягти цілей, про які ми домовилися з іноземними кредиторами. Тож доведеться провести нові перемови і просити продовжити термін для виконання наших фінансових зобов`язань. Звісно, це буде нелегка розмова".

  Алексіс Ціпрас, лідер опозиції: "Чинний уряд підтримує точку зору Берліну та Ангели Меркель. А вони насьогодні ведуть Європу до дезінтеграції. Головний аргумент Німеччини у фінансових пиитаннях - мовляв греки ледачі, тому у них настала економічна криза. Невже ми згодні підтримати таку думку"?

  Попередній матеріал
  У Лондоні тамтешні джентельмени влаштували власну Олімпіаду
  Наступний матеріал
  ДТП на Київщині: 9 постраждалих
  Теги: