У Лондоні тамтешні джентельмени влаштували власну Олімпіаду

  Смокінги, краватки та циліндри. Поки Лондон готується до Олімпійських ігор 2012, тамтешні джентльмени влаштували власну Олімпіаду для членів свого клубу.

  Замість Олімпійського смолоскипа запалили велику люльку. Потому денді у костюмах-трійках та начищених до блиску черевиках взяли участь  у низці ексцентричних змагань. Зокрема - якнайдалі закидали капелюха за допомогою ключки для гольфу, каталися на прасувальних дошках з бокалом мартіні у руці, фехтували на парасолях. Оцінювали під час змагань - не вправність чи майстерність, а насамперед стиль та гумор. Подія зібрала щонайменше тисячу глядачів. Людей не відлякала навіть типово британська дощова погода. 

  Густав Темпл, організатор змагань: "Це Олімпіада для тих, хто не надто переймається професійним спортом. Можливо, не усі британці гарні атлети, але ми справжні профі у іншому. Зокрема у падіннях, курінні люльки, вживанні алкоголю та ексцентричних розвагах".

  Тристан Ленглуа, майстер церемонії: "Ці ігри певним чином повертають нас до золотої доби джентльменів. Життя тоді було повільнішим і простішим, усе, що сучасний світ вважає таким важливим, тоді мало набагато менше значення, і чоловіки краще вміли цінувати прості задоволення, які надає розкішне життя".

  Попередній матеріал
  Парламент Єгипту відновить роботу
  Наступний матеріал
  Вотум довіри від парламенту отримав новий уряд Греції під керівництвом Самараса
  Теги: