ВООЗ засудила Китай за молочний скандал

  Всесвітня організація охорони здоров`я засудила Китай за молочний скандал. Представник ВООЗ жорстко розкритикував систему контролю якості продуктів у цій країні.
  На його думку, про отруєне молоко китайські чиновники знали ще до того, як рідина потрапила в магазини. Втім, не запобігли поширенню небезпечного продукту.  13-ть тисяч дітей у Китаї захворіли через споживання зіпсованого молока.  Більше сотні - у критичному стані.  А четверо немовлят  померли.  У молоко потрапив отруйний хімікат - меламін. Через інцидент свою продукцію наказали відкликати двадцяти-двом молочним компаніям країни. Не виключено, що отруйне молоко і молокопродукти могли потрапити і на полиці магазинів у інших країнах. Евросоюз уже закликав свої держави посилити прикордонний контроль китайських продуктів.

  Шігеру Омі, представник ВООЗ: "Перш за все, Китай повинен покращити систему співпраці між Міністерством охорони здоров`я, Міністерством сільського господарства і представниками контролю якості. Є й проблеми із внутрішньою комунікацією у різних відомствах. Так видається, що деякі люди добре знали про проблему, але приховали інформацію".

  Вен Дзябао, прем`єр-міністр Китаю: "Ми повинні зробити все, щоб подібна ситуація ніколи більше не повторилася. І не лише у молочній галузі, але й загалом у продуктовій. Виробники і власники повинні стати чеснішими, і нести більше соціальної відповідальності за це. А тут вони бездушні. Нам потрібен чіткий закон із цього питання. Я ще раз перепрошую".

  Попередній матеріал
  Третій вибух у Іспаніїї за останню добу
  Наступний матеріал
  Переговорний процес про створення нової коаліції розпочався (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...