Переговорний процес про створення нової коаліції розпочався (РОЗШИРЕНО)

  На війні весілля. Найвпливовіші гравці української політики розпочали переговори про нову коаліцію вже не в кулуарах, а офіційно. Партія регіонів визначила своїх парламентерів для спілкування з іншими фракціями. Від біло-блакитних із блоком Тимошенко зустрічатиметься Андрій Клюєв, із НУНСом - Борис Колесников, з комуністами Микола Азаров, а з литвинівцями - Олександр Єфремов.
  Проте, що відповідитимуть пану Колесникову- не зрозуміло. Адже пропрезидентський блок устами В`ячеслава Кириленка заявив, що з комуністами та регіоналами про коаліцію не домовлятимуться приниципово - світогляди не збігаються. Свої програмні засади НУ-НС передав лише БЮТу та Блоку Литвина.

  ***

  Насамперед - коаліція. Парламентарії збираються під купол - понаднормово та заради одного: нової конфігурації більшості. НУНСівці - не з порожніми руками: приготували пакет засадничих принципів для створення нової коаліції. Брататися пропонують лише БЮТівцям та литвинівцям.

  Партія регіонів - не в образі. Однак радить НУНСівцям не бути такими перебірливими у партнерах: не виключає - з регіоналами у них усе ще може вдатися.  А от щодо паперів, наготованих для БЮТівців та литвинівців, - регіонали скептичні: у воскресіння коаліції старої не вірять.

  В унісон з коаліціадою - спікеріада. Регіонали підганяють Арсенія Яценюка. Кажуть - або ставити підпис під ухваленими законами, або - у його крісло пересяде хтось інший. Спікер - лише за.

  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "У галереї спікерів портрета Арсенія Яценюка поки що немає. Однак обрати нового голову, як і створити нову коаліцію, хочуть швидко та безболісно. Тому цей тиждень називають вирішальним. Кажуть - якщо не у наступні кілька днів, то далі створення коаліції - під великим питанням".

  Ольга Сніцарчук, Андрій Поставець, Максим Шинкаренко, 5 канал
  Попередній матеріал
  ВООЗ засудила Китай за молочний скандал
  Наступний матеріал
  Український заробітчанин загинув на будівництві у Венеції
  Теги:
  Loading...