ВООЗ: небезпечна кишкова інфекція потрапила до Європи з Африки

  Небезпечна кишкова інфекція прийшла до Європи з Центральної Африки - стверджують експерти Всесвітньої організації охорони здоров`я. Вони підтвердили: агресивна африканська бактерія з`єдналасья із відомою раніше в Німеччині кишковою паличкою, утворивши новий штам Е-колі.

  Він спричиняє сильне запалення і утворення токсинів. Це має серйозні неврологічні наслідки. Поширюється недуга з Півночі Німеччини. Саме в цьому регіоні перебували 19 загиблих та понад 500 постраждалих від інфекції людей. Експерти побоюються спалаху епідемії, але відзначають - швидкість поширення хвороби зменшилася. Медики з клінік Гамбурга разом із китайськими науковцями розшифрували геном нового штаму кишкової палички. Вони сподіваються, що найближчим часом вдасться розробити ліки. 

  Доктор Андреа Еліс, епідеміолог ВООЗ: "Ця інфекція небезпечна своїми тяжкими наслідками. Зазвичай, до подібних захворювань особливо вразливі діти та літні люди, але ми здивовані - серед постраждалих переважають люди середнього віку. Ми мусимо ретельно дослідити штам, щоби з`ясувати, як з ним боротися". 

  Попередній матеріал
  Журналістам хочуть заборонити пікетувати резиденцію Януковича
  Наступний матеріал
  Фестиваль авіамодельного спорту "Аерошок"
  Теги: