5.ua

Volkswagen погодився додатково заплатити $1 млрд у зв'язку із "дизельним скандалом"

  Ця сума має покрити ремонт або викуп близько 80 тис. автомобілів

  Німецький автоконцерн Volkswagen AG домовився з американськими регуляторами щодо виплати додатково близько $1 млрд у зв'язку з гучним "дизельним скандалом". Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на UPI.

  "(Ця угода) є ще одним важливим кроком вперед в наших зусиллях, щоб зробити все правильно для наших клієнтів", – мовиться в заяві прес-служби Volkswagen. Зазначається, що ця сума має покрити ремонт або викуп близько 80 тис. автомобілів марок Volkswagen, Audi та Porsche, які були випущені протягом 2009-2016 років.

  Нагадаємо, у вересні 2015 року Volkswagen зізнався у фальсифікації даних тестів на викиди шкідливих газів в атмосферу. Підробка результатів тестування торкнулася близько півмільйона машин з дизельними двигунами у США.

  Низькі викиди парникових газів в атмосферу були одним з основних пунктів рекламної кампанії Volkswagen і могли стати причиною того, що німецькому гігантові вдалося обігнати продажі автомобілів концерну Toyota. Раніше суд зобов'язав Volkswagen виплатити 14,7 млрд доларів.

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" назвала ціну квитка на потяг "Інтерсіті+" до Польщі
  Наступний матеріал
  Негативний висновок аудитора НАБУ буде підставою для звільнення директора бюро – експерт
  Теги:
  Loading...

  Мережею розлетівся кумедний рекламний ролик від автовиробника Volkswagen

  Volkswagen відкликає понад 800 тисяч авто через проблеми з педалями

  На тлі скандалу концерн Volkswagen очолив керівник Porsche

  Volkswagen загрожує штраф близько $18 млрд за обман