Фото із відкритих джерел

Volkswagen загрожує штраф близько $18 млрд за обман

  Акції німецького автомобільного гіганта Volkswagen впали майже на 19% на початку торгів у Франкфурті на тлі скандалу щодо підробки даних тестів на викиди шкідливих газів в атмосферу.

  Як повідомляє BBC Україна, компанія зізналася у фальсифікації даних минулого тижня після розслідування американського Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA), вибачилась і почала внутрішнє розслідування. Його результати мають пояснити, як автомобілі VW у тестах виробляли менше вихлопних газів, ніж під час нормальної експлуатації.

  Підробка результатів тестування торкнулася близько півмільйона машин з дизельними двигунами в США. Низькі викиди парникових газів в атмосферу були одним з основних пунктів рекламної компанії Volkswagen і могли стати причиною того, що німецькому гігантові вдалося обігнати продажі автомобілів концерну Toyota.

  У EPA заявили, що штраф за кожну автівку, яка не відповідає федеральним вимогам щодо чистоти викидів, може становити до $37,5 тис. Оскільки від 2008 року продали 482 тис. авто, щодо яких є зауваження, штрафи можуть становити близько $18 млрд. Крім того, проти керівників компанії можуть бути порушені карні справи.

  "Я особисто глибоко засмучений тим, що ми порушили довіру наших клієнтів та громадськості", - заявив голова правління Volkswagen Мартін Вінтеркорн.

  Нагадаємо, у квітні 2014 року Toyota відкликала 6,39 мільйонів автомобілів через ряд виявлених дефектів у різних моделях. Це була одна із найбільших партій, яку відкликала компанія.

  Попередній матеріал
  Порошенко і генсек НАТО поїли у солдатській столовій
  Наступний матеріал
  У Черкасах встановили рекорд при подачі заяв до нової поліції
  Теги:
  Loading...