Вночі у Стамбулі відбулись нові сутички протестувальників із поліцією [відео]

  Ще одна ніч минула неспокійно у Стамбулі. Поліціянти намагалися захопити площу Таксим, де перебувають мітингарі. Протестувальники знову рушили до офісу прем`єр-міністра. Правоохоронці застосували проти них газ.

  Це не карнавал. Так демонстранти відповідають на неочікувану газову атаку з поліцейського гелікоптера. Та натовп відступати не збирається. Навпаки - рушає прямісінько до стамбульського офісу прем`єр-міністра.

  Проте далеко пройти не встигають. Шлях заступають поліціянти. Без церемоній пускають у хід газові гранати. Точніше поцілити у натовп поліцейським з неба допомагає прожектор гелікоптера.
  Демонстранти шлють привіт гвинтокрилу та рятуються від задушливого газу хто чим може. Хто перекисом, а хто і цитрус куштує.

  Протестувальник: "Вони нас постійно атакують, навіть не дають людям можливості відступити. Атакують, атакують, атакують. Наче нацистські солдати".

  Протестувальник: "Вони кажуть - рятують нас, ось ви бачите, як вони нас рятують".

  Лікар-волонтер: "Більше ста людей постраждало".

  Протестувальники все більше і більше відступають, та врешті повертаються до своєї штаб-квартири - головної площі міста, Таксим. Поліція за ними не йде.

  Азад Сафаров, 5 канал.
  Попередній матеріал
  Донецький школяр винайшов спосіб підвищення безпеки бурових робіт [відео]
  Наступний матеріал
  Прокуратура США: бін Ладен використовував інформацію з "Вікілікс"
  Теги: