У Гамбурзі демонстрація 5 канал

Внаслідок заворушень у Гамбурзі постраждали 213 поліцейських

  Акції протесту в Гамбурзі, що супроводжували перший день саміту G20, у ніч на суботу місцями переросли в організовані екстремістами заворушення. Для наведення порядку було задіяно спецпідрозділ поліції

  У ніч на суботу, 8 липня, протести, якими супроводжується саміт "Великої двадцятки" у Гамбурзі, переросли в заворушення. Найбільше загострення спостерігалося у кварталі Шанцен - екстремісти підпалювали барикади й машини, здійснювали напади на магазини та кидали каміння і пляшки з запалювальною сумішшю у правоохоронців. Для відновлення порядку було залучено озброєний спецпідрозділ поліції, повідомляє видання DW.

  Екстремісти розгромили та пограбували низку магазинів і відділення банку. Правоохоронці застосовували сльозогінний газ та водомети, щоб взяти ситуацію під контроль. До ранку ситуація нормалізувалася.

  Правоохоронці Гамбурга звернулися до громадян з проханням публікувати на спеціальному порталі відео- та фотоматеріали задля ідентифікації правопорушників.

  За оновленими даними поліції, загалом під час протестів і заворушень у Гамбурзі станом на ранок суботи постраждали щонайменше 213 правоохоронців. Кількість потерпілих поліцейських може зрости з огляду на те, що, багато-хто з них звертається по медичну допомогу не одразу, заявив речник поліції. Точної інформації про кількість потерпілих учасників вуличних акцій і заворушень немає.  

  Попередній матеріал
  Вибухи у Луганську: Українська сторона в СЦКК заявила про чергову провокацію
  Наступний матеріал
  У Сальвадорі зайнялося міністерство фінансів – загинула людина
  Loading...

  Серйозні розбіжності серед лідерів та протести антиглобалістів: завершився перший день G20

  У Гамбурзі на тлі протестів розпочався саміт G20

  "Троєщина бунтує": Під КМДА протестують проти проекту Подільсько-Воскресенського мосту

  Через саміт G20 Елтон Джон скасував концерт у Гамбурзі

  Жінки одягнули маски корів, щоб запитати: чи безпечніше в Індії бути священною твариною, ніж жінкою?

  Індійський фотограф, протестуючи проти насильства, одягнув на жінок маски корів