Влада Сектору Газа оголосила перемир`я з Ізраїлем своєю перемогою

  Уряд Сектору Газа офіційно оголосив 22 листопада національним святом перемоги, повідомляють єгипетські ЗМІ. Привітала укладення перемир`я між Ізраїлем та Палестиною Рада безпеки Організації об`єднаних націй. 15 членів Радбезу ухвалили відповідну узгоджену заяву.
  Вони також висловили глибокий жаль з приводу майже 170-ти жертв конфлікту та закликали обидві його сторони продовжити переговори до вирішення всіх проблемних питань. Ізраїль та Палестина домовилися про перемир`я напередодні ввечері. Гарантом дотримання умов угоди виступив президент Єгипту, Мухамед Мурсі. Влада Ізраїлю заявила, що поки не зніматиме з кордону значну частину військ й у випадку порушення перемир`я вдасться до ще жорсткіших дій. Конфлікт у регіоні тривав з 14 листопада. Впродовж тижня ХАМАС й ізраїльська армія обмінювалися ракетними ударами.

  Хардіп Сінгх Пурі, президент Ради безпеки ООН: "Члени Ради безпеки ООН вітають укладення угоди про перемир`я між Ізраїлем та Палестиною. Сподіваємося, що обидві сторони неухильно виконуватимуть усі її пункти. Вони мають продовжити переговорний процес до вирішення усіх глибинних протиріч".
  Попередній матеріал
  УЕФА розслідує демарш Адріано у матчі з "Нордшелландом"
  Наступний матеріал
  У Брюсселі страйкують працівники штаб-квартири ЄС
  Теги: