У Брюсселі страйкують працівники штаб-квартири ЄС

  Страйк у серці Євросоюзу. Сотні працівників штаб-квартири ЄС у Брюсселі відмовилися виходити на роботу. Вони також влаштували акцію протесту біля входу до будівлі.
  Страйкарі виступили проти плану керівництва організації зменшити її витрати. Згідно з ним, будуть скорочені зарплати та соціальні виплати працівникам органів ЄС. Заощаджуватимуть й на фінансуванні деяких програм. Зокрема, півтора мільярда євро не отримають Польща, Італія та Іспанія. Ці гроші мали піти на компенсації постраждалим від повеней та безробітним. Під загрозою опинилося й існування студентської програми обміну "Еразмус". З 2004-го року бюджет керівних органів ЄС був зменшений на 10 мільярдів євро. Працівники штаб-квартири стверджують, що після чергового скорочення взагалі не зможуть виконувати свої посадові обов`язки.

  Рафаель Маркес, працівник штаб-квартири ЄС: "Постійне скорочення витрат призведе до зменшення ефективності роботи керівних органів ЄС. А це негативно позначиться на всіх членах організації. Жодної користі такий захід не принесе".
  Попередній матеріал
  Влада Сектору Газа оголосила перемир`я з Ізраїлем своєю перемогою
  Наступний матеріал
  Британські студенти протестують проти скорочення фінансування освіти
  Теги: