Влада Бразилії пішла на нові поступки протестувальникам

  На нові поступки протестувальникам пішла влада Бразилії. Після зустрічі з лідерами протестного руху - президент Ділма Руссеф - запропонувала провести загальнонаціональний референдум про необхідні зміни у політичній системі.

  І пообіцяла виділити з держскарбниці двадцять п`ять мільйонів доларів на розвиток громадського транспорту. Саме підвищення цін на проїзд стало першим приводом для масових протестів, що охопили всю країну. Пізніше активісти розширили список вимог - від підвищення загального рівня життя і кращого фінансування медицини та освіти - до подолання корупції. Попри заяви президента, активісти заявляють - боротьби не припинять, бо запропоновані владою заходи - недостатньо конкретні.

  Протестувальник: "Ми втомилися спостерігати за бездіяльністю політиків. Вони лише обіцяють, що покращать ситуацію з освітою та медобслуговуванням, але нічого не роблять. А ми вимагаємо - реальних змін".

   Ділма Руссей, президент Бразилії: "Люди на вулицях - прагнуть змінити своє життя на краще, і якнайшвидше. Тому я пропоную провести загальнонаціональний референдум, щоби народ сам визначив, як саме мають виглядати майбутні реформи".

  Попередній матеріал
  Ідентифікація жертв нападу бойовиків на туристів у Пакистані - офіційно завершена
  Наступний матеріал
  Туристичний сезон має стабілізувати ситуацію з безробіттям у Греції [відео]
  Теги: