Туристичний сезон має стабілізувати ситуацію з безробіттям у Греції [відео]

  Туристичний сезон має стабілізувати ситуацію з безробіттям у Греції. Приваблювати якомога більше люду беруться містами, які раніше не були туристичними центрами. Наприклад, найбільший порт Пелопоннесу – місто Патри, там відкривають нові готелі.

  Патри - третє за величиною місто у Греції. Тут є і порт, і головні транспортні розв’язки, що з`єднують Грецію з Італією. Раніше місто вважали не туристичним, а студентським, адже тут чимало університетів. Але зараз роблять усе, щоб привабити іноземних мандрівників. І хоч, пам’яток небагато, похвалитися, таки, є чим. Тут проповідував і був розп’ятий апостол Андрій Первозданний. Його мощі зберігаються у Кафедральному міському соборі на набережній. Зберігся і хрест, на якому він був розіп’ятий.

  Турист із Канади: "О – ми з Канади, навіть і не знали що тут є таке місто – бачили собор – він неймовірний".

  Патри можна вважати особливо привабливим місцем з точки зору шопінгу, адже, по-перше, це портове місто, де завжди процвітала бурхлива торгівля.

  Гід: "Сюда очень часто едуд на шопинг, так как много и греческих вещей и итальянских".

  Студент: "Я тут навчаюсь, і оскільки місто студентське – ціни на речі – дуже демократичні".

  Також, у місті є величезна кількість сувенірних крамниць а, особливо, антикварних магазинчиків, де можна знайти досить цікаві предмети старовини, які коштують порівняно недорого.

  З Патрів, Греція, Олена Халік та Микола Лебедєв, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Влада Бразилії пішла на нові поступки протестувальникам
  Наступний матеріал
  Аукціонний дім "Крістіс" продає з молотка один із перших ПК корпорації "Еппл"
  Теги: