Виявлено найпотужніший комп`ютерний вірус

  Вірусну програму "Флейм" виявли фахівці Лабораторії Касперського у комп`ютерних мережах Ірану. Цей вірус є найпотужнішим із усіх, які існували дотепер його без перебільшення можна назвати кібер-зброєю.

  Співробітники з комп`ютерної безпеки знайшли його випадково, коли на прохання ООН розслідували зникнення у мережах Тегерана значного обсягу інформаційних даних. Флейм може таємно робити скриншоти знімки екрана зараженого комп`ютера, красти з нього листи та файли, і навіть робити та передавати замовнику аудіозаписи того, що відбувається навколо. За словами експертів, вірус "Флейм" запустили ще два роки тому, однак через складність програмного коду, та через використання лише для кібершпіонажу, жоден із антивірусів не спроможний був його виявити.
  Віталій Камлюк, головний фахівець з антивірусних програм "Лабораторії Касперського": "Ми вважаємо це одним з рідкісних прикладів кіберзброї, яка насправді доводить, що у світі триває таємна кібервійна. Головна риса такої зброї - це її абсолютна секретність, коли ніхто не знає, що узагалі відбуваються воєнні дії. Без належної таємності результати використання кіберзброї були би не такими успішними". 

  Попередній матеріал
  Верховний Суд Великої Британії відхилив апеляцію Ассанжа
  Наступний матеріал
  5 червня на повторну Всеукраїнську акцію протесту у Києві вийдуть ошукані вкладники [відео]
  Теги: